Oczywiście Fresh Dezodorant Spray Kryształowej Mist, 4-Uncja Butelki (zestaw 6)

| 0

Cieczy wersję kryształu dezodorant. Wystarczy, woda oczyszczona i farmaceutycznej jakości sole mineralne. Zalecane przez lekarzy – onkologów, dermatologów i alergologów.

100% czysty i naturalny, hipoalergiczny, 24 ochrony godzinę ialergologów.

100% czysty i naturalny, hipoalergiczny, 24 ochrony godzinę i zapachowych. Niezwykle delikatnie ale niezwykle skuteczne.
Najbardziej pomocne Opinie klientów 2 z 2 osób uznało tę recenzję za pomocną. Oczywiście Fresh Spray Dezodorant Kryształowej Mist By camperdog miałem zabiegi chemioterapii i radioterapii w MD Anderson na raka piersi.

Onkolog dał mi butelkę Oczywiście Fresh dezodorant i powiedział, żebym

nigdy nie należy używać innego

rodzaju dezodorantu, ze względu na surowość regularne dezodorantów. Obawiałem się, że jeśli tak było „naturalne” może nie działać prawidłowo. Myliłem się.

Działa

świetnie, bez podrażnienia w ogóle. Zdecydowanie polecam je rodzinie i znajomym. 2 z 2

osób uznało tę recenzję za pomocną.

Naprawdę działa! M. Balast Nigdy nie byłem wygodne natryskiwanie żrących chemikaliów na co dzień na skórze wrażliwej. Szukałem lat szuka zastąpić tradycyjne,

dezodorant ramię. Próbowałem proszków i talcs

ale nic nie działało. Pewnego dnia zobaczyłam ten produkt, Target i pomyślałam, że mogę spróbować. Ten produkt jest niesamowity. I chroni przed oder przez 24 godziny, nie ma zapachu i trochę 4-uncji butelki trwa od miesięcy.

Moja żona i ja go używać i nigdy nie wrócić do tradycyjnego aerozolu.

Jest to jeden z tych „znajduje” po prostu trzeba się dzielić z innymi. Niestety docelowa zatrzymał hodowli to i miałem trudności ze znalezieniem dziś. Nie wyobrażam sobie bycia bez więc znaleźć na Amazon i zdecydował się zapłacić dodatkowe koszty … warte każdego grosza! 2 z 2 osób uznało tę recenzję za pomocną. Perfect! Maria nie mogę używać zwykłych dezodorantów więc jest doskonały. Trzyma zapachów przez cały dzień. Zobacz wszystkie 9 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 8756 w Brand Zdrowie i Uroda: Oczywiście Fresh Liczba Kryształowej Dezodorant

elementów: 6 Wymiary: 5,70

„hx 5,70” wx 6,00 „l, 0,38

kg Opis Hipoalergiczne Fragrance Free parabenów / PG Darmowe Brak chlorohydrat glinu

Komentarze zostały wyłączone.